RESTAURUOTA LGHD VĖLIAVA

2019-12-13

Vėliavų kūrėja, tekstilininkė Regina Irena Každailienė restauravo Lietuvos genealogijos ir heraldikos draugijos reprezentacinę vėliavą. LGHD nuotr., 2019.

2009 m. Regina Irena Každailienė pasiuvo  Lietuvos genealogijos ir heraldikos draugijai reprezentacinę vėliavą. Tų pačių metų rugsėjo 26 d. vėliava buvo pašventinta.
Praėjo daugiau nei 10 metų nuo vėliavos pasiuvimo.  Po ilgo naudojimo prireikė vėliavą atnaujinti. Vėliavų kūrėja, tekstilininkė R. I. Každailienė restauravo LGHD vėliavą. Įteikdama reprezentacinę vėliavą LGHD pirmininkui Remigijui Bimbai sakė: „Jei tinkamai naudosite reprezentacinę vėliavą, ji dar tarnaus 10-imt metų.“  Esame dėkingi R. I. Každailienei už kruopštų darbą restauruojant LGHD reprezentacinę vėliavą.

LGHD logotipas buvo formuojamas 2009 m. Jo kaip ir daugelio genealogijos draugijų simbolikos pagrindas yra medis. Medžio įvaizdis rodo asmens, šeimos, tautos ir žmonijos tęstinumą, kartu tai ir kelionė į praeitį. Logotipe pavaizduotas išrautas sidabrinis medis su šaknimis, ant kurio uždėta auksinė raidinė LGHD kompozicija. Logotipo autorius – Arvydas Stanislavas Každailis.Informacija atnaujinta 2019-12-13

Narystė organizacijojeMūsų partneriai
Atgal