LGHD PANEVEŽIO REGIONE ATSTOVAUJA VYTENIS BAGDONAS

2019-12-04

Lietuvos genealogijos ir heraldikos draugijos Dokumentų priėmimo, patikros ir heraldikos komisijos sekretorius panevėžietis Vytenis Bagdonas skaito pranešimą Šiaulių regioninio valstybės archyvo filiale Panevežyje. Armanto Mockevičiaus nuotr., 2019.

2019 m. gruodžio 4 d. Šiaulių regioninio valstybės archyvo filiale Panevėžyje vyko Panevėžio vyskupijoje esančių Lietuvos katalikų bažnyčios metrikinių dokumentų skaitmeninimo rezultatų viešas pristatymas.
Į renginį buvo pakviestas skaityti pranešimą Lietuvos genealogijos ir heraldikos draugijos Dokumentų priėmimo, patikros ir heraldikos komisijos sekretorius panevėžietis Vytenis Bagdonas. Pranešimo metu buvo dėstoma apie bažnytinių dokumentų ypatingą naudą šeimos istorijos tyrimams, genealogijų sudarymui. 
Panevėžio vyskupui J.E. Linui Vodopjanovui Lietuvos vyriausioji archyvarė Kristina Ramonienė perdavė kompiuterinį diską su Panevėžio vyskupijos 51 bažnyčios metrikų knygų skaitmeninėmis kopijomis. Projekto bažnyčių koordinatorius dr. Ramojus Kraujelis pristatęs projekto tikslus, atliktus ir ateityje numatomus darbus, pasidžiaugęs visų pusių nuoširdžiu ir naudingu bendradarbiavimu siekiant pagrindinio tikslo suskaitmeninti bažnytines metrikines knygas.

Plačiau skaitykite: www.archyvai.lt ir www.sekunde.ltInformacija atnaujinta 2019-12-04

Atgal