LGHD 2019 M. „METŲ GENEALOGAS“ – VYTENIS BAGDONAS

2019-12-31

Lietuvos genealogijos ir heraldikos draugijos Dokumentų priėmimo, patikros ir heraldikos komisijos sekretorius panevėžietis Vytenis Bagdonas skaito pranešimą Šiaulių regioninio valstybės archyvo filiale Panevežyje. Armanto Mockevičiaus nuotr., 2019.

Besibaigiant 2019 metams, Lietuvos genealogijos ir heraldikos draugija, antrą kartą rinko geriausią „Metų genealogą“. Pernai pirmuoju „Metų genealogo“ laureatu tapo Lietuvos genealogijos ir heraldikos draugijos narys, istorijos magistras, vilnietis Laimonas Gryva. Šiemet „Metų genealogo“ vardas suteiktas Lietuvos genealogijos ir heraldikos draugijos nariui, Dokumentų priėmimo, patikros ir heraldikos komisijos sekretoriui, panevėžiečiui Vyteniui Bagdonui.
Pirmą kartą Lietuvos genealogijos ir heraldikos draugija išrinko „Metų heroldą“. Juo tapo dailininkas, grafikas, knygų iliustratorius, Lietuvos genealogijos ir heraldikos draugijos garbės narys, heroldas, vilnietis Arvydas Stanislavas Každailis. Lietuvos genealogijos ir heraldikos draugija yra patvirtinusi ir registravusi daugiau nei 30 Arvydo Stanislavo Každailio sukurtų asmeninių herbų.
Lietuvos genealogijos ir heraldikos draugija apibendrinusi savo veiklą 2019 m. išskyrė: „Metų įvykį" – Alberto Kojalavičiaus-Vijūko mokslinę konferenciją, „Metų leidinį" – „Genealogija ir heraldika“, „Metų pasiekimą“ – narystę CIGH (Confédération Internationale de Généalogie et d'Héraldique).

Narystė organizacijojeMūsų partneriai
Atgal