LEIDINYS „GENEALOGIJA IR HERALDIKA“ PERDUOTAS ISTORINĖS LIETUVOS RESPUBLIKOS PREZIDENTŪRAI

2020-01-08

Lietuvos genealogijos ir heraldikos draugijos Kauno regiono syriaus pirmininkė Kristina Giedraitienė su Istorinės Lietuvos Respublikos prezidentūros Kaune vadove Renata Mikalajūnaite. Artūro Giedraičio nuotrauka

Lietuvos genealogijos ir heraldikos draugijos Kauno regiono skyriaus pirmininkė Kristina Giedraitienė Istorinės Lietuvos Respublikos prezidentūros Kaune vadovei p. Renatai Mikalajūnaitei įteikė 2019 m. Lietuvos genealogijos ir heraldikos draugijos metinį leidinį „Genealogija ir heraldika“. Šventųjų Morico ir Lozario I laipsnio ordino ir Pijaus IX I laipsnio ordino kavalieriaus, Lietuvos Respublikos Prezidento Antano Smetonos nuotrauka ir jo giminės genealoginė schema papuošė LGHD leidinio „Genealogija ir heraldika“ Nr. 2 viršelį. Su prezidentūros vadove aptartos leidinyje publikuotos temos, bendradarbiavimo galimybės parengiant spaudai ir pristatant platesniam skaitytojų ratui, visuomenei Lietuvos genealogijos ir heraldikos draugijos narių inicijuotą ir ruošiamą knygą „Signatarų genealogijos. Lietuvos 1918 m. vasario 16-osios Nepriklausomybės akto signatarai“.

Istorinės Lietuvos Respublikos prezidentūros Kaune vadovė p. Renata Mikalajūnaitė Draugijai dovanojo solidų reprezentacinį leidinį – šešių autorių kolektyvinę monografiją ,,Prezidento rūmai Kaune" (Kaunas, 2019 m.), skirtą Lietuvos Tarybos pirmininko, Lietuvos Valstybės Prezidento Antano Smetonos metams paminėti.

Narystė organizacijojeMūsų partneriai
Atgal