Patvirtintos ir įregistruotos kilmingųjų vėliavos


 

BAJORŲ KOJALAVIČIŲ-VIJŪKŲ GIMINĖS HERBINĖS (REPREZENTACINĖ IR LAUKO) VĖLIAVOS

Reprezentacinės vėliavos aprašymas: Baltos spalvos audeklas, iš trijų laisvų kraštų apsiūtas siaura auksine juostele ir sidabrinės spalvos kutais. Jo centre, abiejose pusėse, vaizduojamas Koscieša V herbas. Raudoname skydo lauke sidabrinė strėlė, nukreipta į viršų. Strėlės apačia skelta į dvi dalis. Virš skydo - plieninis grotelinis šalmas su auksine karūna. Šalmo papuošale - trys stručio plunksnos. Šalmo skraistė - raudona, pamušalas - sidabrinis.  Vėliavos pločio ir ilgio (aukščio ir pločio) santykis - 5:6. Kotas - medinis, viršūnėje - sidabrinis antgalis / ietigalis. Prie koto rišama auksinė šilkinė virvė su kutais.
Lauko vėliavos aprašymas: Išimti iš skydo Koscieša V herbo simboliai lauko vėliavos audekle - centruoti. Vėliava – herbo spalvų. Vėliavos lauko pločio ir ilgio (aukščio ir pločio) santykis - 3:5.
Vėliavų įteisinimas: 2019-12-30 bajorų Kojalavičių-Vijūkų giminės herbinės (reprezentacinė ir lauko) vėliavos patvirtintos ir įregistruotos LGHD Kilmingųjų vėliavų registre, registro Nr. KV-2.
Vėliavų autorius: Arvydas Stanislavas Každailis.

 

BAJORŲ VISKANTŲ GIMINĖS HERBINĖS (REPREZENTACINĖ IR LAUKO) VĖLIAVOS

Reprezentacinės vėliavos aprašymas: Baltos spalvos audeklas, iš trijų laisvų kraštų apsiūtas siaura auksine juostele ir sidabrinės spalvos kutais. Jo centre, abiejose pusėse, vaizduojamas Vadvico herbas. Skydas perskeltas į raudoną ir sidabrinį laukus. Jame - dvi, stovinčios nugaromis, jūrų žuvys. Dešiniajame lauke sidabrinė, kairiajame - raudona. Virš skydo - plieninis grotelinis šalmas su auksine karūna. Šalmo papuošale - penkios stručio plunksnos. Šalmo skraistė - raudona, pamušalas - sidabrinis. Virš skydo - plieninis grotelinis šalmas su auksine karūna. Šalmo papuošale - penkios stručio plunksnos. Šalmo skraistė - raudona, pamušalas - sidabrinis. Vėliavos pločio ir ilgio (aukščio ir pločio) santykis - 5:6. Kotas - medinis, viršūnėje - sidabrinis antgalis / ietigalis. Prie koto rišama auksinė šilkinė virvė su kutais.
Lauko vėliavos aprašymas: Išimti iš skydo Vadvico herbo simboliai lauko vėliavos audekle - centruoti. Vėliava – herbo spalvų. Vėliavos lauko pločio ir ilgio (aukščio ir pločio) santykis - 3:5.
Vėliavų įteisinimas: 2019-11-05 bajorų Viskantų giminės herbinės (reprezentacinė ir lauko) vėliavos patvirtintos ir įregistruotos LGHD Kilmingųjų vėliavų registre, registro Nr. KV-1.
Vėliavų autorius: Arvydas Stanislavas Každailis.