Patvirtintos ir įregistruotos asmeninės vėliavos


 

Bimbų giminės herbinės (reprezentacinė ir lauko) vėliavos

Reprezentacinės vėliavos aprašymas: Baltos spalvos audeklas, iš trijų laisvų kraštų apsiūtas siaura raudona juostele ir auksinės spalvos kutais. Jo centre, abiejose pusėse, vaizduojamas Bimbos herbas. Raudoname skydo lauke – trys sidabriniai medžių kamienų stulpai. Tarp dviejų kamienų, išorinio ir vidurinio, du sukryžiuoti auksiniai kirviai. Virš skydo – plieninis smailusis šalmas su dvispalviu – sidabriniu ir raudonu – raiščiu. Šalmo papuošale – medžiotojų globėjo šv. Huberto simbolis: raudona elnio galva ir tarp jos sidabrinių ragų išaugantis auksinis kryžius. Šalmo skraistė – raudona, pamušalas – sidabrinis. Vėliavos pločio ir ilgio (aukščio ir pločio) santykis - 5:6. Kotas - medinis, viršūnėje - sidabrinis antgalis / ietigalis. Prie koto rišama auksinė šilkinė virvė su kutais.
Lauko vėliavos aprašymas: Išimti iš skydo Bimbos herbo simboliai lauko vėliavos audekle - centruoti. Vėliava – herbo spalvų. Vėliavos lauko pločio ir ilgio (aukščio ir pločio) santykis - 3:5.
Vėliavų įteisinimas: 2019-11-05 Bimbų giminės herbinės (reprezentacinė ir lauko) vėliavos patvirtintos Remigijui Bimbai. Įregistruotos LGHD Asmeninių vėliavų registre, registro Nr. AV-1.
Vėliavų autorius: Arvydas Stanislavas Každailis.

Vaniuchinų šeimos herbinės (reprezentacinė ir lauko) vėliavos

Reprezentacinės vėliavos aprašymas: Baltos spalvos audeklas, iš trijų laisvų kraštų apsiūtas siaura sidabrine juostele ir sidabrinės spalvos kutais. Jo centre, abiejose pusėse, vaizduojamas Vaniuchino herbas. Mėlyname skydo lauke – šv. Jurgis. Jis, žirgas ir slibinas – sidabriniai. Šv. Jurgio šarvai – auksiniai. Skydo papėdė – sidabrinė. Virš skydo – plieninis smailusis šalmas su dvispalviu – sidabriniu ir mėlynu – raiščiu. Šalmo papuošale – tas pats šv. Jurgis. Šalmo skraistė – mėlyna, pamušalas – sidabrinis. Vėliavos pločio ir ilgio (aukščio ir pločio) santykis - 5:6. Kotas - medinis, viršūnėje - auksinis antgalis / ietigalis. Prie koto rišama sidabrinė šilkinė virvė su kutais.
Lauko vėliavos aprašymas: Išimti iš skydo Vaniuchino herbo simboliai lauko vėliavos audekle - centruoti. Vėliava – herbo spalvų. Vėliavos lauko pločio ir ilgio (aukščio ir pločio) santykis - 3:5.
Vėliavų įteisinimas: 2019-11-05 Vaniuchinų šeimos herbinės (reprezentacinė ir lauko) vėliavos patvirtintos Pauliui Vaniuchinui. Įregistruotos LGHD Asmeninių vėliavų registre, registro Nr. AV-2.
Vėliavų autorius: Arvydas Stanislavas Každailis.

Strazdų giminės herbinės (reprezentacinė ir lauko) vėliavos

Reprezentacinės vėliavos aprašymas: Baltos spalvos audeklas, iš trijų laisvų kraštų apsiūtas siaura mėlyna juostele ir sidabrinės spalvos kutais. Jo centre, abiejose pusėse, vaizduojamas Strazdo herbas. Skydo laukas skeltas sąsparos linija. Dešinysis skydo laukas – sidabrinis, jame – mėlynas giedantis strazdas auksinėmis kojomis ir liežuviu. Kairysis laukas – mėlynas, jame – sidabrinis strazdas auksinėmis kojomis ir liežuviu. Virš skydo – plieninis smailusis šalmas su dvispalviu – sidabriniu ir mėlynu – raiščiu. Šalmo papuošale – sidabrinis laiminantis Angelas Sargas su auksiniu nimbu. Šalmo skraistė – mėlyna, pamušalas – sidabrinis. Vėliavos pločio ir ilgio (aukščio ir pločio) santykis - 5:6. Kotas - medinis, viršūnėje - auksinis antgalis / ietigalis. Prie koto rišama mėlyna šilkinė virvė su kutais.
Lauko vėliavos aprašymas: Išimti iš skydo Strazdo herbo simboliai lauko vėliavos audekle - centruoti. Vėliava – herbo spalvų. Vėliavos lauko pločio ir ilgio (aukščio ir pločio) santykis - 3:5.
Vėliavų įteisinimas: 2019-11-05 Strazdų giminės herbinės (reprezentacinė ir lauko) vėliavos patvirtintos Remigijui Bimbai. Įregistruotos LGHD Asmeninių vėliavų registre, registro Nr. AV-3.
Vėliavų autorius: Arvydas Stanislavas Každailis.

Gliaudelių giminės herbinės (reprezentacinė ir lauko) vėliavos

Reprezentacinės vėliavos aprašymas: Baltos spalvos audeklas, iš trijų laisvų kraštų apsiūtas siaura žalia juostele ir auksinės spalvos kutais. Jo centre, abiejose pusėse, vaizduojamas Gliaudelio herbas. Žaliame skydo lauke – septyni auksiniai riešutai, išdėstyti trimis eilėmis (viršutinėje eilėje – du, vidurinėje – trys, apatinėje – du). Virš skydo – plieninis smailusis
šalmas su dvispalviu – auksiniu ir žaliu – raiščiu. Šalmo papuošale – sukryžiuotos dvi žalios lazdyno šakos, apkibusios auksiniais riešutais. Šalmo skraistė – žalia, pamušalas – auksinis. Vėliavos pločio ir ilgio (aukščio ir pločio) santykis - 5:6. Kotas - medinis, viršūnėje - sidabrinis antgalis / ietigalis. Prie koto rišama auksinė šilkinė virvė su kutais.
Lauko vėliavos aprašymas: Išimti iš skydo Gliaudelio herbo simboliai lauko vėliavos audekle - centruoti. Vėliava – herbo spalvų. Vėliavos lauko pločio ir ilgio (aukščio ir pločio) santykis - 3:5.
Vėliavų įteisinimas: 2019-11-05 Gliaudelių giminės herbinės (reprezentacinė ir lauko) vėliavos patvirtintos Remigijui Bimbai. Įregistruotos LGHD Asmeninių vėliavų registre, registro Nr. AV-4.
Vėliavų autorius: Arvydas Stanislavas Každailis.

Briedžių giminės herbinės (reprezentacinė ir lauko) vėliavos

Reprezentacinės vėliavos aprašymas: Baltos spalvos audeklas, iš trijų laisvų kraštų apsiūtas siaura raudona juostele ir auksinės spalvos kutais. Jo centre, abiejose pusėse, vaizduojamas Briedžio herbas. Raudoname skydo lauke – paprastoji herbinė figūra – nuplėšta auksinė briedžio galva. Virš skydo – plieninis smailusis šalmas su dvispalviu – auksiniu ir raudonu – raiščiu. Šalmo papuošale – du auksiniai briedžio ragai ant raudono skydelio. Tarp ragų – sidabrinė žvaigždė. Šalmo skraistė – raudona, pamušalas – auksinis. Vėliavos pločio ir ilgio (aukščio ir pločio) santykis - 5:6. Kotas - medinis, viršūnėje - sidabrinis antgalis / ietigalis. Prie koto rišama auksinė šilkinė virvė su kutais.
Lauko vėliavos aprašymas: Išimti iš skydo Briedis herbo simboliai lauko vėliavos audekle - centruoti. Vėliava – herbo spalvų. Vėliavos lauko pločio ir ilgio (aukščio ir pločio) santykis - 3:5.
Vėliavų įteisinimas: 2019-11-05 Briedžių giminės herbinės (reprezentacinė ir lauko) vėliavos patvirtintos Birutei Briedytei. Įregistruotos LGHD Asmeninių vėliavų registre, registro Nr. AV-5.
Vėliavų autorius: Arvydas Stanislavas Každailis.

Berdešių giminės herbinės (reprezentacinė ir lauko) vėliavos

Reprezentacinės vėliavos aprašymas: Baltos spalvos audeklas, iš trijų laisvų kraštų apsiūtas siaura raudona juostele ir auksinės spalvos kutais. Jo centre, abiejose pusėse, vaizduojamas Berdešiaus herbas. Auksiniame skydo lauke – raudona paprastoji heroldinė figūra, sudaryta stulpu iš trišakės rodyklės viršuje, bumerango viduryje ir gulsčios pavardės raidės apačioje. Virš skydo – plieninis smailusis šalmas su dvispalviu – auksiniu ir raudonu– raiščiu. Šalmo papuošale – raudoni sparnai apglėbę auksinę žvaigždę. Šalmo skraistė – raudona, pamušalas – auksinis. Vėliavos pločio ir ilgio (aukščio ir pločio) santykis - 5:6. Kotas - medinis, viršūnėje - sidabrinis antgalis / ietigalis. Prie koto rišama auksinė šilkinė virvė su kutais.
Lauko vėliavos aprašymas: Išimti iš skydo Berdešiaus herbo simboliai lauko vėliavos audekle - centruoti. Vėliava – herbo spalvų. Vėliavos lauko pločio ir ilgio (aukščio ir pločio) santykis - 3:5.
Vėliavų įteisinimas: 2019-11-05 Berdešių giminės herbinės (reprezentacinė ir lauko) vėliavos patvirtintos Algirdui Berdešiui. Įregistruotos LGHD Asmeninių vėliavų registre, registro Nr. AV-6.
Vėliavų autorius: Arvydas Stanislavas Každailis.

HcatrauskasR (1)      

Čatrauskų giminės herbinės (reprezentacinė ir lauko) vėliavos

Reprezentacinės vėliavos aprašymas: Baltos spalvos audeklas, iš trijų laisvų kraštų apsiūtas siaura žalia juostele ir auksinės spalvos kutais. Jo centre, abiejose pusėse, vaizduojamas Čatrausko herbas. Auksiniame skydo lauke juodas jautis, žiūrintis į priekį. Jo ragai, liežuvis ir kanopos - raudoni. Žaliojo skydo galvoje - penkios auksinės monetos. Virš skydo – plieninis smailusis šalmas su dvispalviu – auksiniu ir žaliu – raiščiu. Šalmo papuošale – tas pats jautis ir monetos ant dviejų sukryžiuotų ąžuolo šakų. Šalmo skraistė - žalia, pamušalas - auksinis. Vėliavos pločio ir ilgio (aukščio ir pločio) santykis - 5:6. Kotas - medinis, viršūnėje - sidabrinis antgalis / ietigalis. Prie koto rišama žalia šilkinė virvė su kutais.
Lauko vėliavos aprašymas: Išimti iš skydo Čatrausko herbo simboliai lauko vėliavos audekle - centruoti. Vėliava – herbo spalvų. Vėliavos lauko pločio ir ilgio (aukščio ir pločio) santykis - 3:5.
Vėliavų įteisinimas: 2019-11-22 Čatrauskų giminės herbinės (reprezentacinė ir lauko) vėliavos patvirtintos Vidui Čatrauskui. Įregistruotos LGHD Asmeninių vėliavų registre, registro Nr. AV-7.
Vėliavų autorius: Arvydas Stanislavas Každailis.